STARŠÍ  NOVINKY

2014
 
12. 9. 2014 Peníze z dobročinné aukce již našly svůj cíl. Od organizátorů nadačního fondu Pes v nouzi jsme dostali pár tipů, kde nejvíce aktuálně potřebují finanční příspěvek. Také nám vzhledem k tomu, jak vysoké částky jsou všude na různé věci potřeba, doporučili, abychom částku ponechali celou a nedělili ji. Takto se alespoň jedna celá věc povede uskutečnit. A co to konkrétně "sponzorujeme"? Organizaci Srdeční záležitosti se díky nám podaří vybudovat a zateplit ještě před zimou nové záchranné kotce pro pejsky. Nyní dostáváme fotografie a informace, jak stavba kotců pokračuje. Více - včetně poděkování - https://www.facebook.com/srdecni.zalezitosti?fref=nf

Do fotogalerie byly přidány odkazy na letošní fotky od Vávrových a také na první dávku krásných snímků od Lucky Cvrkalové. :-)
 
4. 9. 2014

Další ročník Víkendu se šeltičkou skončil. Po programové stránce nabídl svým účastníkům již tradiční tréninky několika psích sportů pod vedením oblíbených výcvikářek, výbornou přednášku Jany Zemkové o používání klikru (kterou můžeme slyšet x-krát a pořád jsme z ní vedle) nebo několik soutěžních disciplín. Nová letos byla přednáška Renaty Voldánové o pachových pracích, také přibyla možnost vyzkoušet si coursing a poprvé i dobročinná aukce. V ní jsme díky štědrosti účastníků získali neuvěřitelných 7075 Kč, které věnujeme nadačnímu fondu Pes v nouzi. Hezké počasí, které naši akci provázelo, silná vůle účastníků si tyto dny užít a také smysl pro humor dokázaly překonat všechny nástrahy ubytovacího střediska.

Děkujeme našim výcvikářkám, a to konkrétně: Janě Zemkové (trénink pokročilých agiliťáků, organizace závodů v agility + přednáška o klikru), Renatě Voldánové (trénink poslušnosti, organizace závodu v poslušnosti + přednáška o pachových pracích), Marcele Hejdukové (trénink agiliťáků – začátečníků), Evě Habermannové (trénink dogdancingu + hodnocení soutěže v DD), Monice Urbanové (trénink poslušnosti + organizace závodu v poslušnosti). Velké poděkování patří MVDr. Haně Banďouchové za provedenou přejímku a veterinární dozor. Coursing pod vedením Yvety Martínkové z Kroměříže a dobročinná aukce ( a taky pivní občerstvení) proběhly jen díky organizaci Veroniky Habrové. Z účastníků dále děkujeme Rajnochovým (za perníkové šeltie pro všechny účastníky), Daně Slukové (za skvělé fleecové uzlíky pro pejsky), Monice Urbanové, Evě Novákové a Haně Zavřelové za pamlsky a další dárky do soutěží, Veronice Habrové, Lucii Cvrkalové a Petře Ocetkové za sponzorský nákup vodítek pro všechny zúčastněné pejsky.

Hlavním sponzorem (a organizátorem) letošního ročníku byl Klub chovatelů collií a sheltií (plakety do soutěží, medaile pro dětské účastníky, potisk vodítek). Velmi děkujeme firmě Krmiva Salač (krmivo ProPac, masové a dentální pamlsky), firmě JUKO (vzorky i větší balení krmiva Visán, magnetky), firmě Weber-Mlýn (za sponzorské dárky pro naše výcvikáře a pro vítěze soutěží), firmě Dokonalá láska (za ceny pro všechny umístěné v soutěžích + Miss) a firmě Krmeni.cz (slevové poukázky na nákup pro všechny účastníky). Cenu (minerální látky) pro nejstaršího psího účastníka (Cecilka Hepta, 14 let) věnoval MVDr. Jiří Hamřík.

Letošní ročník patřil k těm s hodně účastníky, lidských bylo 62 a psích dokonce 73 (z toho 63 šeltií). Další plemena, která tu s námi trávila čas, byla: holandský ovčák, malý a střední knírač, border kolie, Parson Russel teriér, Jack Russel teriér  a kříženec.

Ve fotogalerii najdete odkazy na krásné fotky od Hany Zavřelové, Jitky Kropáčkové, Dany Slukové a Kristýny Janíkové.

Úplně největší poděkování patří na závěr všem účastníkům, kteří na Víkendu s námi byli, vydrželi až do konce a povzbudili nás milými slovy. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalším roce.
 

Výsledky letošních soutěží:

Agility – začátečníci
1. Hejduková Marcela + Let´s Dance Perla z Polabí
2. Smrčková Ilona + Beauty ze Smrčkova dvora
3. Melkus Emil + No Comment z Ďáblovy studánky
4. Němčeková Lenka + Lyric Lee Fort Fox
5. Voldánová Dagmar + Arven z Kimovy smečky
6. Sluková Dana + Xandy z Vesničky u hranic

Agility – pokročilí
1. Frankovičová Alena + Connie Kiss Lenfir
2. Smrček Zdeněk + Chantal Lenfir
3. Nováková Eva + Líza z Karlova hrádku
4. Nováková Eva + Godie od Kamenité říčky
5. Smrček Petr + Knight of the Night Chancy Remus
6. Jaklová Klára + Boeing SEDMTŘISEDM von Schnappi Schnapp 

Poslušnost
1. Zemková Jana + Cedrik z Dřevěné chaloupky
2. Zemková Jana + No Comment z Ďáblovy studánky
3. Ocetková Petra + Jazz Night z Ďáblovy studánky
4.-5. Jelínková Jindřiška + Grafika z Ďáblovy studánky
4.-5. Šimčíková Martina + Argentum Biblack Barabel
6. Banďouchová Hana + Bearney The Moravian Avalanche

Dogdancing
1. Vávrová Eva + Pretty Fairytel Chancy Remus
2. Němčeková Kristýna + Lyric Lee Fort Fox
3. Mařáčková Olga + Celeste z Lomu ve skále 
4.-5. Nováková Eva + Líza z Karlova hrádku
4.-5. Zemková Jana + No Comment z Ďáblovy studánky

Soutěž v maskách
1. Nováková Eva
2. Voldánová Dagmar
3. Vraspírová Anna
4.-6. Němčeková Ester
4.-6. Němčeková Kristýna
4.-6. Vávrová Pavlína

Poprvé udělovaný titul Nejvšestrannější šeltie na 6. Víkendu se šeltičkou získal: No Comment z Ďáblovy studánky (maj. Zemková Jana)

Miss sympatie
Tricolor - Cedrik z Dřevěné chaloupky (maj. Zemková Jana)
Blue-merle – Ishar Moravské srdce (maj. Němčeková Lenka)
Bicolor – Suntanned Chancy Remus  (maj. Vávrová Eva)
Zlatá (a díky počtu hlasů i absolutní vítěz) – Old Surehand Chancy Remus (maj. Hradilová Barbora)
 

26. 8. 2014 Lidičky, probírali jsme, co byste si neměli zapomenout, tak ještě něco z těch důležitých věcí připomínáme:
- skládací ŽIDLIČKA, abyste nemuseli celou dobu někde u cvičební plochy stát
- BATERKA - i když je areál v noci osvětlený, přece jen se bude hodit, aby se večerní cesta z jídelny na chatku nestala náhodou pro někoho stezkou odvahy ;-)
- ŠPEKÁČKY na čtvrteční táborák
- KRÝGL na pivo, protože k těm špekáčkům bude bečka ;-)
- SPACÁKY, pokud nebudete mít ložní prádlo + DEKY NA POSTELE, jestliže vaši pejsci s vámi v postelí spí :-), ty se budou hodit i na zahřátí (noci jsou chladné)
- GUMÁKY (př. jiné nepromokavé boty) - v údolí je potok a vlhko, navíc nevíme, jaké bude počasí
- PAMLSKY pro pejsky na cvičení
- nějaké PITÍ pro vás (minerálky...), v areálu není možnost nákupu nějakého zboží, dispozici bude během dne ovocná šťáva (čaj) ve várnici v  jídelně

Ve čtvrtek (s některými v pátek) se těšíme na viděnou. :-))))
 

20. 8. 2014 Za poskytnuté sponzorské dárky děkujeme firmě Krmiva Salač, zastoupené panem Martinem Macíčkem.
 
19. 8. 2014

Vzpomínáte, jak nám to říkávali, když jsme byli malí? „Už se jen párkrát vyspíš a pak to přijde!“ Také se těšíte? Pro ty, kdo se nemohou dočkat… Tady je několik novinek: Omluvila se nám mezinárodní rozhodčí a dlouholetá chovatelka paní Mlada Svobodová (ch.st. z Ďáblovy studánky). Víkend se šeltičkou bohužel nenavštíví ani Eva Chmelíková, majitelka psa Deliquent z Ďáblovy studánky. Na Mladu, Evu i jejich příspěvky jsme se těšili, ale jejich důvody jsou zcela pochopitelné…
Navštívili jsme areál v Oklukách. Je umístěný na krásném, klidném místě. Majitele areálu jsme předem upozornili, že klid skončí prvním příjezdem šeltičky, což prý nevadí. Při prohlídce jsme litovaly, že jsme letošní ročník Víkendu se šeltičkou nenazvaly „Ve stylu retro“.
;-) Pokud máte tento styl rádi, klidně si vezměte oblečení z doby před rokem 89 s sebou, bude se sem hodit. :-))) Za areálem je rybník, kde se v případě příznivého počasí můžeme koupat i se psy (jsou v něm také ryby, ale udice prý máme nechat raději doma). Podél areálu vede cesta vhodná k venčení či procházce s chlupáčky. Je zde dostatek zelených ploch pro výcvik agility, dogdancingu i poslušnosti, poblíž jsou louky vhodné pro pachové práce. Majitel areálu nám vyšel vstříc, takže namísto jednotných snídaní (např. pro všechny párek) bude snídaně výběrem, jídelníček přikládáme k nahlédnutí. Prozatím máme pro vás připravený tento předběžný program. Z něj upozorňujeme na čtvrteční táborák, takže si přivezte uzeniny na opékání!!! :-)
Na Vás všechny se těší Petra, Eva i další, kteří se na pořádání letošního Víkendu se šeltičkou podílejí…

 

8. 7. 2014 Přidán aktuální seznam. Kraťasy a sukýnky jsou již objednané, ceny už jsou taky "doma" a čekají na vítěze letošních soutěží. :-)

Připomínám, že
letošní novinkou na Víkendu bude dobročinná aukce. Aby mohla proběhnout, prosíme vás, abyste se zapojili tím, že doma vyrobíte nějaký originální upomínkový předmět (nejlépe se psí či rovnou šeltičí tématikou). Výrobek (jeden nebo i více) přivezte na Víkend a jistě se najde někdo z vašich "kolegů", který jej za vydraženou částku v naší aukci koupí. Výtěžek z aukce bude věnován fondu nadace Pes v nouzi - http://www.pesvnouzi.cz/nadacni-fond-pes-v-nouzi.

 
20. 5. 2014 Zaktualizován seznam účastníků i došlých plateb.

O víkendu budeme odesílat objednávku na kraťasy a sukýnky. Pokud o nich ještě někdo uvažujete, ozvěte se nám. :-)
 
3. 5. 2014 Poprvé zveřejňujeme seznam přihlášených účastníků, doplněný informacemi o proběhlých platbách. Nyní evidujeme také ještě několik náhradníků.
 
22. 3. 2014 Do propozic i na web přidán nový sponzor - JUKO petfood s.r.o., děkujeme!
 
Přibližně za měsíc proběhne uzávěrka přihlášek a zároveň i plateb. Upozorňujeme, že přihláška je vždy platná až po zaplacení uvedené částky. Již nyní evidujeme několik náhradníků, kteří by se zúčastnili Víkendu místo těch, kdo do uvedeného termínu neuhradí potřebnou částku.
Po uzávěrce zveřejníme seznam přihlášených.
 
5. 3. 2014 Další sponzor setkání - firma KRMENI.CZ. Děkujeme!
 
15. 2. 2014 Je PLNO! Během dvou týdnů se zcela naplnila kapacita našeho setkání. Další zájemci mohou poslat svoji přihlášku, budou evidováni jako případní náhradníci.
 
9. 2. 2014 Přidán sponzor našeho setkání - firma WEBER-MLÝN. Děkujeme!

Přihlášky pomalu přichází, děkujeme přihlášeným účastníkům za přízeň. :-) S některými se uvidíme poněkolikáté, ale máme nahlášeno i dost nováčků. I když je nyní obsazena již asi polovina volných míst, je stále možné se nahlásit. ;-)
 
30. 1. 2014

Pomalu se rozjíždí nový ročník Víkendu se šeltičkou. Už známe termín letošního setkání, je to konec prázdnin, konkrétně
od čtvrtka 28. do neděle 31. srpna 2014
.
Víkend se uskuteční tentokrát na Moravě, a to v RS Okluky nedaleko Malého Hradiska (okres Prostějov).  Propozice a přihlášky jsou již k dispozici ke stažení. Vyplněné přihlášky nebo Vaše případné dotazy posílejte prosím na náš mail vikend.seltie@seznam.cz.
Nyní jednáme se sponzory, pracujeme na programu. Rádi uvítáme opět Vaše organizační nebo programové nápady. :-) Odkazy v menu budou postupně aktivovány.
 

2013

29. 10. 2013 Opět doplněn odkaz na fotky z Víkendu.

Poprvé vyšel na veřejnosti letošní článek o Víkendu - jeho autorkou je Eva Vávrová a text, doplněný vybranými fotografiemi, je uveřejněný na webu časopisu Pes - přítel člověka. Odkaz najdete zde.

Mikiny jsou již skoro 14 dní objednané a měly by dojít v 1. půlce listopadu.
 

13. 10. 2013 Přidávám další odkaz na fotografie z Víkendu.

Objednávka na mikiny bude odeslána definitivně zítra, tj. 14.10.
 
6. 10. 2013 Ve fotogalerii přidány další dva odkazy na fotky ze setkání. Děkujeme za krásné snímky!

Mikiny - pokud chcete přiobjednat mikinu s víkendovským potiskem, napište mi prosím mail. Objednávku budu odesílat koncem týdne (cca 11.10.).
 
4. 10. 2013 Máme za sebou již 5. ročník našeho setkání milovníků psího plemene šeltie. Poslední zářijový víkend jsme se sešli v příjemném středisku Blaník ve středních Čechách. Program byl již tradiční - účastníkům byla nabídnuta možnost zkusit si trénink agility, poslušnosti a dogdancingu nebo navštívit oblíbené večerní přednášky Jany Zemkové, či se zúčastnit nedělních víkendovských soutěží. Letos navíc zaujala komentovaná ukázka záchranařiny
v podání Evy Chmelíkové nebo výstavní seminář Mlady Svobodové. Příjemným osvěžením byl letošní sranda závod, který proběhl jako soutěž v maskách. :-)

Velké poděkování za to, že se tato naše šeltičí akce opět úspěšně uskutečnila, patří zejména našim výcvikářkám - letos to byly: Jana Zemková a Magda Bílková (agility), Renata Voldánová (poslušnost)
a Eva Habermannová (dogdancing). Také poděkování míří Evě Chmelíkové a Mladě Svobodové za ukázku a seminář, dále všem, kteří zcela nezištně přivezli agility překážky (Veronika Habrová
a obě výcvikářky) + další sponzorské dárky: Rajnochovým za skvělé perníčky, Lucii Cvrkalové za samolepky šeltií, Daně Slukové za uzlíky pro pejsky, Urbanovým za psí pamlsky, Evě Novákové
a Hance Zavřelové za dárky pro výcvikáře i za ceny do soutěží... Oficiálními sponzory letošního Víkendu byly: Klub chovatelů collií
a sheltií
(plakety do soutěží, psí misky s potiskem), firma Dibaq a.s. (ceny do soutěží i sponzorské balíčky pro všechny účastníky), firma Krmiva Salač (krmivo ProPac, Monge, Earthborn Holistic pro vítěze soutěží + pro výcvikáře), firma Weber-Mlýn a Spokojený pes (vzorky krmiv + drobné dárky do soutěží).

Letos se nás pod Blaníkem na šeltičí víkend sešlo 51 lidských a 56 psích účastníků. Šeltiček bylo 52 (je aktualizován seznam, doplněna jména šeltiček), dále 4 další plemena (čivava, westík, holandský ovčák a bernský salašnický pes), v sobotu a v neděli se k nim pak přidali další návštěvníci.

5. Víkend se šeltičkou je za námi. Nyní přichází odkazy na alba
s fotkami, děkujeme za ně, zařizujeme letošní fotogalerii, vzpomínáme na příjemné chvíle... a těšíme se příštím Víkendu znovu na shledanou. :-)

PS: Dodatečná objednávka mikin je v jednání, sledujte prosím tento web - novinky snad brzy! ;-)
 
23. 9. 2013 Dnes přidáváme předběžný program našeho setkání. Kdo si bude chtít v pátek po příjezdu (před večeří) zatrénovat agility s Janou Zemkovou, napište Janě mail předem, ať s vámi může počítat.
Po páteční večerní přednášce můžeme udělat oheň, pokud tedy bude mezi účastníky zájem a taky když nám bude přát počasí.
Také je zveřejněný přibližný jídelníček, ať víte, na co se můžeme
v areálu těšit. :-)
 
15. 9. 2013 Už za necelých 14 dní se koná letošní Víkend se šeltičkou! Sponzorské dárky pro účastníky i vítěze soutěží už máme nachystané. :-) Přidáváme aktuální seznam přihlášených a také seznam věcí, které byste si letos neměli zapomenout doma. :-) Máme také dotaz, zda by některý z účastníků nemohl vzít s sebou na večerní přednášku dataprojektor? Pokud ano, ozvěte se nám na mail. Děkujeme. Předběžný program zveřejníme již brzy.

Také sem vkládáme pozvánku na seminář Mlady Svobodové Jak vystavovat šeltii.
Seminář proběhne
v sobotu 28. 9. 2013
od 15 h a pro účastníky Víkendu je účast na této akci
zdarma. Ti, kteří se chystají buď pouze na seminář, nebo třeba jen na jednodenní návštěvu, mají možnost si objednat stravu (oběd 80,-
a večeře 60,-). V případě zájmu nás také co nejdříve informujte
na kontaktní mailové adrese.
                

25. 8. 2013 Aktualizován seznam a doplněny došlé platby k datu 23. 8. 2013.
 
28. 7. 2013 Opět jsme aktualizovali seznam přihlášených a s tím i došlé platby
k datu 27. 7. 2013. Mikiny budeme objednávat příští týden.
 
9. 7. 2013 Přidán nový sponzor - krmiva Salač, který na naši akci přispěje krmivy ProPac, Earthborn Holistic a Monge. Děkujeme!

V seznamu jsou doplněny další došlé platby a je celkově aktualizován.
 
3. 7. 2013 Opět jsme zaktualizovali seznam přihlášených a došlé platby. Stále ještě někteří nezaplatili - upozorňujeme, že přihláška je platná až
po zaplacení!
Kdo se ještě rozmýšlí kvůli mikině, tak prosím do konce července. Poté bude definitivní objednávka odeslána ke zpracování. :-)
 
21. 6. 2013 Aktualizován seznam a došlé platby.
 
9. 6. 2013 Dnes poprvé zveřejňujeme předběžný seznam přihlášených účastníků. Pro případné další zájemce - stále ještě platí nabídka na posledních pár volných míst. V každém případě připomínáme všem, že se  blíží uzávěrka na přihlášky i platby! Pokud byste měli nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. :-)
 
3. 5. 2013 Na setkání máme ještě pár volných míst a už víme, že objednávka mikin se uskuteční! :-)
 
20. 4. 2013 K dnešnímu dni máme obsazenou více než polovinu míst. Jestli zvažujete účast na 5. Víkendu, raději se rozhodněte včas. :-)
 
11. 4. 2013 Vyhlašujeme další ročník Víkendu se šeltičkou, tentokrát již pátý
v pořadí!!! Termín máme na konci září, místo setkání jsme vybrali
ve středních Čechách.


Na stránkách uveřejňujeme propozice a přihlášky ke stažení. Vyplněné přihlášky nám prosím zasílejte na již známý mail vikend.seltie@seznam.cz. Tento mail slouží i na zasílání Vašich dotazů nebo připomínek.
Letošní ubytování je domluvené v pokojích v několika zděných budovách. Některé pokoje mají větší kapacitu (až 8 lůžek), proto uvítáme, když nám do mailu s přihláškou napíšete, jakého máte domluveného "parťáka" nebo "parťáky", se kterými byste pokoj obývali. Budeme se snažit při rozdělování pokojů Vám vyjít vstříc.
Pokud budete chtít být na pokoji sami, upozorňujeme na příplatek 25,- za jednu noc.
Letos na objednání  nabízíme mikiny - opět jsme jim věnovali samostatnou stránku. Upozorňujeme, že objednávka se uskuteční pouze při odběru 20 a více kusů mikin.
Některé z odkazů v menu jsou nyní ještě nefunkční, budeme je opět aktualizovat průběžně.
Již nyní doplněn další sponzor - firma Weber-Mlýn. Děkujeme!
 
5. 2. 2013 Ačkoliv stále čekáme na termín MR v agility, přidáváme již nyní odkazy na naše letošní sponzory. Je jím jako zatím každý rok firma Dibaq a.s. (krmivo Fitmin), nově firma Dokonalá láska, která se zaměřuje na aromaterapii pro pejsky a obchod s chovatelskými potřebami a krmivy Spokojenýpes.cz. Moc děkujeme za přízeň!

Také děkujeme těm z Vás, kteří nám posíláte své nápady na program letošního setkání nebo tipy na sponzoringy. :-)
 
10. 1. 2013 I v letošním roce pro vás plánujeme setkání milovníků šeltiček. Termín zveřejníme, jakmile budeme znát stanovené datum podzimního MR v agility. Pravděpodobně ale půjde jako vloni o měsíc září. Propozice a přihlášky očekávejte nejdříve koncem února nebo v březnu. Rádi přivítáme vaše případné nápady k organizaci nebo programu našeho letošního setkání.
 

2012

24. 9. 2012 Přidán odkaz na fotografie Kristíny Hejdukové. Aktualizován seznam účastníků - tentokrát i se jmény všech zúčastněných šeltií!
 
20. 9. 2012 Do fotogalerie přidán odkaz na fotky od Lucky Kučerové a Lucky Cvrkalové.
 
17. 9. 2012 Před pár dny jsme se ještě těšili a dnes je již Víkend se šeltičkou
s pořadovým číslem 4 minulostí.

Letošní skoro podzimní termín nabídl sice ráno a večer už chladné počasí, ale páteční podvečer i nedělní den nám provázelo sluníčko. Na o den kratším setkání si účastníci mohli vyzkoušet jako tradičně oblíbené agility, poslušnost  i dogdancing. Jeden večer jsme trávili
u táboráku, druhý u  přednášky o klikru. Nedělní dopoledne patřilo tradičně víkendovským soutěžím, do kterých se přihlásila většina účastníků. Ti nejlepší byli oceněni plaketami věnovanými Klubem chovatelů  collií  a  sheltií  Praha  a  také  obdrželi  ceny od našich sponzorů.

Poděkování patří celému organizačnímu týmu, našim výcvikářkám (Janě Zemkové a Marcele Hejdukové za agility, Martině Valové
a  Monice  Urbanové  za  poslušnost  a  Evě  Habermannové za dogdancing), Mladě Svobodové za sobotní školičku o úpravě
a  vystavování šeltiček, Janě Zemkové za  skvělou přednášku
o  používání  klikru,  Magdě  Bílkové  za  veterinární  dohled.
Kromě hlavních sponzorů (firma Dibaq a Weber-Mlýn) děkujeme Daně Slukové za uzlíky pro všechny psí účastníky, firmě Můjpes, MVDr. Jiřímu Hamříkovi za cenu pro nejstaršího psího účastníka, Evě  Novákové, Janě  Zemkové, Veronice  Habrové, Hance Zavřelové, Věrce Bombíkové a dalším za drobné ceny do soutěží.

Možná se ptáte, kolik se nás vlastně sešlo? Celého setkání se zúčastnilo 60 lidských účastníků a 81 těch psích. S jednodenními návštěvníky  jsme  letos  udělali  šeltičí  rekord  -  na  sobotní fotografování  a  předávání  sponzorských  dárků  se  sešlo neuvěřitelných
  84  šeltií  a  3  pejsci  jiného  plemene (
krašský pastevecký pes, madarský ohař krátkosrstý a border kolie).
Za zmínku stojí účast nejstarší šeltie, v sobotu 15. narozeniny slavícího ICh. Little Lorda z Ďáblovy studánky.

Naše  čtvrté  setkání  tedy  skončilo,  nyní  dostáváme  odkazy na spoustu  krásných  fotografií. Zřídili  jsme  opět fotogalerii, kam budeme umisťovat odkazy na fotoalba ze 4. Víkendu se šeltičkou. Den po skončení akce přidáváme odkazy na fotky Hanky Zavřelové, Petra  Vlašice,  Pavly  Hamerské, Jitky  Kropáčkové, Petra  Vávry,
Blanky  Fričové a Katky Šušlíkové.

Jak to bude příští rok, ukáže čas. Vzhledem k tomu, že se tato akce opakovaně těší přízni mnoha šeltičkářů a že jsou nám věrní i naši milí výcvikáři, bez kterých by celá akce nemohla existovat, chtěli bychom Víkend se šeltičkou zachovat i do dalších let.

 
12. 9. 2012 Přidáváme aktuální seznam a hlavně popis cesty do areálu včetně souřadnic GPS.
Vzhledem k počasí, které má být spíše chladné, si nezapomeňte nabalit hlavně svetry, deky a možná i něco tekutého na zahřátí. :-)
Na páteční večer máme naplánovaný táborák (nezapomeňte uzeniny na opékání), tak doufáme, že nám počasí bude přát ...
 
8. 9. 2012 Už za necelý týden začne 4. ročník Víkendu se šeltičkou!  Máme tedy pro Vás předběžný program (který opět závisí na počasí i jiných podmínkách) a tentokrát i jídelníček, který nám dopředu zaslali
z areálu.
Připravili jsme pro vás také jako každý rok soupis toho, co byste neměli zapomenout si na Víkend vzít.
Seznam přihlášených je opět aktualizovaný.
 
29. 8. 2012 Aktualizován seznam přihlášených a plateb.

Pokud by se mezi účastníky našel někdo, kdo by chtěl věnovat nějaké drobné ceny do soutěží, napište nám na náš mail. Děkujeme!
 
23. 8. 2012 Čas rychle běží, do 4. Víkendu nám zbývají necelé čtyři týdny!

Přidáváme aktuální seznam účastníků.

Také nabízíme možnost přijet pouze na sobotní program. Pokud se rozhodnete akce v sobotu zúčastnit, je možné si dopředu objednat oběd nebo večeři. V každém případě nám dejte vědět na náš mail, ať s Vámi můžeme počítat. :-)
 
26. 7. 2012 Aktuální seznam přihlášených i došlých plateb.

Objednávka na trika už je odeslána.
 
17. 7. 2012 Aktualizován seznam přihlášených.

Přijímáme poslední objednávky na trička, případně úpravy již objednaných velikostí.
 

1. 6. 2012 Přidáváme aktuální seznam po uzávěrce - někteří svou účast odvolali, mezi aktivní účastníky se tak dostalo už i několik náhradníků.
 
20. 5. 2012 Proběhla aktualizace plateb - uzávěrka je již ve středu 23. května!
 
12. 5. 2012 Opět jsme aktualizovali průběžný seznam přihlášených. Zhruba polovina přihlášených, kterým jsme potvrdili přihlášku, zatím neprovedla platbu, kterou je podle propozic třeba uhradit již
do 23. května 2012.
 
23. 4. 2012 Aktualizace seznamu, došlých plateb a přihlášených náhradníků. Upozorňujeme, že přesně za měsíc proběhne uzávěrka na platby. Tento termín platí pro přihlášené účastníky.
 
2. 4. 2012 Proběhla aktualizace seznamu a plateb.
 
24. 3. 2012 Aktualizován seznam - chodí nám platby i další přihlášky, které již řadíme mezi náhradníky.
 
6. 3. 2012 Přidán aktuální seznam s přihlášenými, s došlými platbami i s již nahlášenými náhradníky.
 
5. 3. 2012 Je PLNO! Vzhledem k velkému počtu přihlášek, které přišly
o víkendu, jsme nuceni  další přihlášené brát pouze jako náhradníky.
Seznam bude aktualizován, jakmile zpracujeme již přijaté přihlášky. Děkujeme za pochopení.
 
2. 3. 2012 Propozice a přihlášky jsou na těchto stránkách uveřejněny teprve asi týden a už máme opět více než polovinu míst zabraných. Hlásí se věrní účastníci z minulých ročníků i spousta nových lidí
se svými šeltiemi a my jsme moc rádi! Pokud i Vy další uvažujete strávit s námi letošní Víkend se šeltičkou, doporučujeme odeslat přihlášky raději již nyní. :-)

Poprvé zveřejňujeme průběžný seznam přihlášených.
 
23. 2. 2012

Startuje přihlašování na další ročník Víkendu se šeltičkou!

Připravili jsme pro Vás propozice a přihlášky na letošní setkání; vlevo v menu jsou umístěny navíc i verze ve formátu PDF.
Samostatnou stránku opět dostaly i pro letošní rok vybrané věci
na objednání, a to trika. V odkazu najdete nejen přibližné modely
a barvy nabízených triček, ale i tabulky velikostí.
Pořád platí stejná e-mailová adresa, na které přijímáme Vaše přihlášky nebo i případné dotazy.
Na uvedený kontakt nám pište své připomínky, dotazy nebo také
v případě, když budete chtít přijet pouze na jeden den.
 

26. 1. 2012 Přidána loga našeho tradičního sponzora, firmy Dibaq a.s.
Našim sponzorům děkujeme za přízeň!
 
7. 1. 2012 V rubrice články jsme umístili oskenovaný článek z loňského Víkendu.

Dodána loga prvního letošního sponzora, firmy Weber-Mlýn.
 

2011

15. 12. 2011 V Magazínu Klubu collií a sheltií Praha vyšel Evin dlouhatánský článek o 3.Víkendu se šeltičkou, doplněný fotografiemi od Lucky Kučerové a Kristíny Hejdukové (str.58-63).
Vzpomínáme, jaké to naše setkání bylo, ale zároveň již plánujeme další, tentokrát 4.ročník. Základní údaje (datum, místo) najdete
na úvodní stránce, další informace budeme předběžně přidávat.
 
25. 8. 2011 Přidaný sken krátkého článku, který nám otiskli v časopise Pes - přítel člověka.
 
4. 8. 2011 Na stránkách časopisu Pes - přítel člověka je uveřejněna reportáž ze 3.Víkendu se šeltičkou, jejíž autorkou je Eva Vávrová. Text je doplněný fotografiemi od Lucky Kučerové a Kristíny Hejdukové. Pokud si chcete zavzpomínat, nebo si přečíst, jaké to vlastně bylo, klikněte sem. Přidávám i novou rubriku články, kam budeme umisťovat podobné odkazy.
 
27. 7. 2011 Ještě přidávám odkaz na druhou várku fotografií od Lucky Kučerové, včetně skupinovek... A odkaz na fotografie od manželů Zvědínkových.
Moc všem našim fotografům děkuji a teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na další rok!
 
26. 7. 2011 Přidány odkazy na fotky od paní Hamerské a Kristíny Hejdukové.
 
9. 7. 2011 Do fotogalerie přidány odkazy na první půlku fotografií od Lucky Kučerové a na fotky od Květy Dvořákové, která natočila i videa
z některých zkoušek z DD. Děkujeme! :-)
 
6. 7. 2011

Uteklo to jako voda, třetí ročník našeho VÍKENDU SE ŠELTIČKOU
je opět za námi.

Tentokrát jsme se nepekli na sluníčku jako vloni v Herolticích, ale mokli jsme na jihu Čech v Malém Ratmírově. Počasí si s námi pěkně zahrálo – přijíždět se sluníčkem a zase s ním odjíždět, ale během pobytu mít nad hlavou dešťové mraky a za krkem studené kapky deště, to je prostě příroda – nebo zákon schválnosti?

I tak doufáme, že zde mnozí prožili neobvyklé 4 dny... Majitelé se svými pejsky opět běhali agility, potrénovali si poslušnost, viděli tréninkové závody ve flyballu, který si pak také sami mohli vyzkoušet... Někteří se učili házet disky nebo sledovali výkony
na dogdancingových zkouškách, pokud je tedy sami přímo neskládali. :-) Večer lidé besedovali se sympatickými veterinářkami nebo s mezinárodní rozhodčí, dívali se na předvádění šeltií v podání dětí. Majitelé hlasovali a vybírali do Miss sympatie zástupce čtyř barevných rázů mezi zúčastněnými šeltičkami. V úterý vše zakončily závody, které pro účastníky vymysleli naši výcvikáři.

Tímto bychom chtěli moc a moc poděkovat:
-
všem milým výcvikářkám za jejich nasazení, trpělivost a ochotu
- našim veterinářkám za přejímku, vet. dozor a i za poučnou besedu
- paní Mladě Svobodové za příjemný podvečer, vyplněný povídáním nejen o šeltiích
- všem sponzorům oficiálním i neoficiálním (nikdo neodjížděl s prázdnou)
- majitelům rekreačního střediska (ve psím počasí je bezva mít v chatce kamínka)
- členům obou flyballových družstev za ukázku jejich sportu
i v pravém jihočeském lijáku
- a vůbec všem účastníkům – za to, že jim za celé čtyři dny nevyprchal z tváří úsměv :-)

Letošní setkání skončilo – zúčastnilo se ho alespoň na 1 den nakonec 55 pánečků se 65 psy (z toho bylo 61 šeltií a 4 pejsci jiných plemen – slov.čuvač, border kolie, kříženec...).

Pokud budete mít fotografie ze setkání, pošlete nám prosím odkaz – postupně je budeme přidávat do naší nově zřízené fotogalerie
z letošního Víkendu. Jako první tu máme odkaz na fotografie
od Jitky Kropáčkové.

Sejdeme se zase příští rok? Věříme, že ano! Kde a kdy, to je ale ještě otázka do budoucnosti ... Informace se zde samozřejmě zase objeví, zatím všem přejeme hodně úspěchů s vašimi šeltičkami
a těšíme se zase na setkání! :-)

 

29. 6. 2011 Tak tu máme zřejmě už poslední aktualizaci před naším setkáním, které nás čeká už za pár dní. :-) Máme připravenou poslední verzi seznamu přihlášených a také předběžný program, který pak budeme příležitostně upravovat podle počasí nebo jiných podmínek.
V sobotu nás budou v areálu očekávat cca po 15. hodině, večeře je domluvena na 18 hodin.

Pokud nám bude počasí přát, na sobotní večer máme plánovaný táborák, takže si nezapomeňte (nejen) uzeninu na opékání. Jestliže by byl mezi účastníky nějaký zpěvák s kytarou, tak by to bylo úplně super. :-)

Připomínám, ať nezapomenete vlastní povlečení nebo spacáky + deky pro psy. Kdo ještě váhá ohledně zkoušek z DD, tak si vezměte CD s hudbou. Všichni si s sebou přivezte dobrou náladu a Eva připojuje speciální požadavek -
každý povinně do kapsy kousek modrého nebe, aby nepršelo! :-))))))
 
18. 6. 2011 Aktualizován seznam.
 
7. 6. 2011 Obdrželi jsme dárečky na naše setkání i od loňského sponzora
- od firmy PACKA.CZ. Také děkujeme!

Aktualizovali jsme seznam přihlášených.

Ještě stále je možnost se přihlásit na zkoušky z dogdancingu.
 

27. 5. 2011 Nový sponzor - Rajkrmiv.cz. Děkujeme za přízeň!
 
24. 5. 2011 Vloženy propozice a přihláška na zkoušky z DD, které se budou konat v rámci 3.Víkendu se šeltičkou dne 4.7.2011. Přihlášky se posílají dopředu na mail setkání, platí se až na místě.
Kdo ze zájemců o zkoušky ještě nemá  výkonnostní knížku na DD,
je třeba odeslat ještě také žádost o její vystavení.
Případné dotazy směřujte na mail vikend.seltie@seznam.cz. Více
o zkouškách z dogdancingu najdete zde.
 
13. 5. 2011 Opět aktualizovaný seznam.

Brzy zveřejníme propozice a přihlášky na dogdancingové zkoušky.
 
21. 4. 2011 Přidán další sponzor - firma Trainer.
 
13. 4. 2011 Aktuální seznam přihlášených.
 
31. 3. 2011 Nabídka pro účastníky  3.ročníku akce Víkend se šeltičkou!!!!
Máme možnost uspořádat  při našem setkání zkoušky z dogdancingu. Bližší informace o zkouškách (např. jejich obsah) najdete zde. Prosíme zájemce o účast na těchto zkouškách, aby nám dali vědět mailem. Zkoušky se uskuteční pouze v případě zájmu účastníků.

 
30. 3. 2011 Opět doplněn aktuální seznam.
 
16. 3. 2011 Aktualizován seznam.

Upozorňujeme ty, kteří se přihlásili na trénink frisbee, že musí mít
s sebou talíře (nejméně 2). Pokud ještě talíře nemáte, je možnost je objednat společně (ušetří se za poštovné). Objednávat se bude přibližně za měsíc. Bližší informace včetně kontaktu na výcvikářku této disciplíny najdete zde.

 
8. 3. 2011 Opět aktualizován seznam, pomalu dochází i platby. Upozorňuji ty, kteří dosud nezaplatili, že uzávěrka je již za necelých 20 dní a že pak Vaše blokovaná místa budeme nabízet náhradníkům. :-)
 
22. 2. 2011 Doplněn aktuální seznam s došlými platbami i s případnými náhradníky.
 
14. 2. 2011 Kapacita se nám zaplnila, takže od dnešního dne vyhlašujeme STOP STAV přihlášek. Bereme ale náhradníky za ty, kteří během následujících měsíců účast zruší nebo nezaplatí potřebnou částku
v daném termínu. Pokud jste tedy zatím nestihli odeslat přihlášku, nezoufejte, ještě je šance na pobyt na Víkendu se šeltičkou! :-)

Aktualizován seznam přihlášených a s nimi samozřejmě i došlých plateb.
 
8. 2. 2011 Přidán nový sponzor našeho setkání, firma Weber-Mlýn. Děkujeme!

Opět jsme aktualizovali seznam přihlášených. Máme k dispozici už jen pár volných míst.
 
3. 2. 2011 Aktualizován seznam s došlými platbami.
 
1. 2. 2011 Chodí nám přihlášky i platby, takže dnes poprvé vyvěšujeme průběžný seznam přihlášených lidí.
 
30. 1. 2011 Tak se pomalu, ale jistě plní kapacita našeho víkendu, momentálně je zabráno něco kolem poloviny námi zamluvených chatiček. Kdo ještě uvažujete, že byste jeli, neváhejte!
Upozorňujeme na to, že po přijetí přihlášky odesíláme potvrzovací mail, že je ještě místo a že Vaše přihláška byla přijata.
Děkujeme všem, kteří jste se přihlásili - ať už poněkolikáté, nebo poprvé - za přízeň, kterou nám věnujete... :-)
 
22. 1. 2011 Je tu nový, tentokrát už třetí, ročník našeho setkání!

Vlevo v menu najdete letošní propozice a přihlášku, samostatnou stránku mají "víkendovské" věci na objednání a také je jedna stránka věnovaná vybavení na frisbee, pokud se jej rozhodnete
na setkání vyzkoušet.

Stejně jako vloni můžete dotazy a připomínky psát na náš víkendovský mail, který je uvedený v kontaktech. Platí se převodem na (stále stejný) účet. Místo setkání je ovšem opět jiné, tentokrát plníme přání četné skupince a jedeme do jižních Čech: :-)
 

2010
 

19. 7. 2010 Fotky ze setkání od Karly Dvořákové najdete tady.
 
13. 7. 2010 Přidán nový odkaz na nádherné fotografie ze setkání, tentokrát od Boženky Hronové.
Také přibyl nový odkaz na fotky od Heleny Zemanové.
 
10. 7. 2010 Do fotogalerie přidány odkazy na fotky od Pavly Hamerské a Evy Vávrové.
 
7. 7. 2010 Je za námi druhé setkání šeltičkářů...Strávili jsme společně krásné čtyři dny v rekreačním areále Brněnka v Herolticích. Celkově se tu objevilo letos 62 šeltií (58 jich bylo přímo v areálu ubytováno a 4 šeltičky tu jen působily jako návštěvníci a diváci) a 5 pejsků jiných plemen (chodský pes, kavalír, kříženec aj.).

Zájemci si vyzkoušeli agility, dogdancing a výcvik poslušnosti, někteří nadšenci si ráno před snídaní zašli na stopy, účastníci  zhlédli ukázku flyballu (za kterou moc děkujeme Daně Slukové
a Jitce Kropáčkové) a obedience v podání Renaty Voldánové
nebo navštívili přednášku Mlady Svobodové o chovu šeltií.
Někteří z účastníků si také v závěru akce v soutěžích zkusili, co vše jejich pejsek umí.

Děkujeme všem výcvikářům za jejich trpělivost a čas, přednášejícím i ukázky provádějícím za jejich ochotu a v neposlední řadě oficiálním i neoficiálním sponzorům za dárky pro účastníky i za ceny do soutěží.

První fotky ze setkání už jsou na netu - přidáváme novou  fotogalerii. Postupně budeme přidávat další odkazy, nyní jsou tu fotky od Hany Zavřelové a od Jitky Kropáčkové. Děkujeme!

Všem přejeme hezké léto, hodně úspěchů s Vašimi šeltičkami
a těšíme se na příští ročník. Kde a kdy proběhne, je ještě nezodpovězenou otázkou, ale uvítáme Vaše nápady a tipy!
 
28. 6. 2010 Z rekreačního střediska nám zaslali předběžný jídelníček na naše setkání - je zde k nahlédnutí.

Máme aktualizovánu stránku o tom, co si nemáte zapomenout vzít
s sebou, ale navíc připomínám - vlastní povlečení na peřiny (pokud nechcete platit poplatky za půjčení toho místního) a uzeniny (a vše, co máte k nim máte rádi) na sobotní táborák. :-)
 

20. 6. 2010 Máme tu 1.verzi "víkendového" programu, můžete se podívat, co Vás předběžně čeká. Program je letos volnější, máme v plánu víc společných posezení a vycházek do okolí.

Upozorňuji, že na sobotní (první) večer bude připraven táborák (snad nám bude přát počasí), takže si nabalte také kromě obvyklých odměn pro pejsky i něco na opečení pro sebe!!!

A ještě dotaz - není mezi účastníky Víkendu někdo, kdo by jel v sobotu z Prahy a měl v autě volné místo pro jednu osobu a 2 šeltičky? Pokud ano, dejte nás prosím vědět na mail setkání  vikend.seltie@seznam.cz, děkujeme!
 
21. 5. 2010 Aktualizován seznam přihlášených + došlé platby. Objednávka na "víkendové" mikiny už je odeslána, v červnu zveřejníme přesnější program setkání. :-)
 
27. 4. 2010 Tento pátek je uzávěrka přihlášek a hlavně plateb, aktuální seznam přihlášených najdete zde.
 
20. 4. 2010 Opět aktualizován seznam přihlášených lidí i došlých plateb. Zároveň také musíme jasně a definitivně vyhlásit  STOP STAV přihlášek a další případné zájemce již budeme brát jako náhradníky.

Také je tu poznámka pro ty, kteří by chtěli Víkend navštívit  jen
v rámci jednoho dne... Je to samozřejmě možné, jen nám to prosím ohlaste dopředu, klidně až po uveřejnění předběžného programu celé akce. Děkujeme.
 
11. 4. 2010 Aktualizovali jsme seznam přihlášených a hlavně proběhlých
(a také neproběhlých) plateb. Za necelé tři týdny nám končí uzávěrka, tak si prosím hlídejte termíny. :-)
 
27. 3. 2010 Máme tu aktualizovaný seznam přihlášených lidiček + došlé platby.

Přidali jsme odkaz na dalšího sponzora - jde o firmu Česká informatika, která se na sponzorování našeho setkání podílela už vloni.
 

21. 3. 2010 Přidána aktuální verze seznamu přihlášených.
 
15. 3. 2010 Aktualizovali jsem seznam přihlášených, který obsahuje i informace o proběhlých platbách. Máme k zamluvení poslední volná místa...
 
6. 3. 2010 Týden poté, co byly zveřejněny propozice, tu máme průběžný seznam přihlášených. Volná místa se nám rychle plní, proto Vy,
kteří se ještě rozmýšlíte, neváhejte!

 
1. 3. 2010 Eva Vám sehnala fotografie mikin, které si letos můžete objednat. Máme fotky pánského i dámského střihu, barva červená a modrá odpovídá odstínům na obrázcích. Pokud by si někdo, kdo už odeslal přihlášku, chtěl něco v rámci mikin změnit, pište na mail vikend.seltie@seznam.cz (než odešleme objednávku).
 
25. 2. 2010 Konečně tady máme propozice a přihlášky na letošní Víkend se šeltičkou!

Věnujte prosím pozornost změně místa konání, máme nový mail,
na který se budou posílat přihlášky, a také je tu nová forma placení - tentokrát se platí převodem z účtu! Vše důležité najdete
v propozicích.
 

24. 1. 2010 Předběžně - termín 2.ročníku Víkendu se šeltičkou je stanoven na 3. - 6. července 2010 (sobota až úterý). Bližší informace se tu objeví zřejmě během 14 dnů.
 

2009

22. 12. 2009 Momentálně pracujeme na potvrzení všech termínů a možností ubytování pro setkání i v roce 2010. Jakmile bude vše jisté, objeví se zde bližší informace a později tady zase budou i propozice ke stažení.
 
5. 8. 2009

DVD ze setkání v Podmitrově už je na světě!

Jde o dva kusy DVD plné záznamů z jednotlivých ukázek, přednášek apod., samozřejmě i s obalem, cena je 200,- pro účastníky přednášky paní Svobodové a 400,- pro ty, kteří na přednášce nebyli (záznam z přednášky je na DVD taky).

Předání se může uskutečnit na výstavách – v Pardubicích, v Mladé Boleslavi, v Brně, nebo je DVD možné poslat poštou, ale k částce je pak nutné přičíst poštovné a balné.

Pokud budete mít o DVD zájem nebo se budete chtít na něco ještě zeptat, kontaktujte Evu Vávrovou - chancyremus@seznam.cz.
 

24. 6. 2009 Ahoj všem!

Tak máme za sebou 1.ročník šeltičkářského setkání nazvaného Víkend se šeltičkou. Jak se podařil? Počasí sice nebylo vždy úplně ideální, ale doufám, že Vám náladu nezkazilo a že se Vám v Podmitrově aspoň trochu líbilo. Cvičilo se, besedovalo, křtil se nádherný handboook a do toho vesele pobíhalo (a štěkalo) mnoho šeltiček ...

Budeme rádi, když nám napíšete svoje postřehy, abychom se inspirovali pro ten příští ročník. Proto jsme tu zřídili i návštěvní knihu.

Tento rok to bylo hektické, pořád bylo co dělat a poslouchat nebo na co koukat, takže uvažujeme pro příští rok o týdenním setkání, které by bylo míň nabité, aby se zároveň stalo i Vaší dovolenou s pejsky ...

Ale nyní bych ráda za sebe i Evu poděkovala všem výcvikářům a přednášejícím, kteří pracovali s plným nasazením, také všem zúčastněným, kteří shovívavě přehlíželi případné změny nebo nedostatky v organizaci, těm, kteří nezištně pomohli s technickým vybavením, majiteli rekreačního střediska, kterému nevadilo tolik (uštěkaných) psů, a také v neposlední řadě všem sponzorům (ke kterým se v průběhu akce připojil dodavatel krmiv Artemis)!

Nakonec se v sobotu sešlo nejvíc zúčastněných, přes 70 šeltií a 8 psů dalších plemen (dlouhosrstá kolie, border kolie, chodský pes, kokršpaněl, pražský krysařík nebo buldoček), tak jestli pak nás bude příští rok víc?

No a fotografové, jak budete mít fotky na netu, pošlete mi odkazy, ať se můžeme všichni kouknout! Díky... Jako první je tady odkaz na fotky Renaty Voldánové – odkaz ZDE.

Petra Ocetková

18. 6. 2009

Ještě poslední změny před odjezdem... Týkají se programu, v pátek je večeře až v 18.30, tak nemusíte spěchat s příjezdem. Taky jsme museli přehodit  poslušnost s druhou částí tance a agility, tak snad to bude OK.
Nashle zítra!

10. 6. 2009

Aktualizován seznam přihlášených.
Už tu máme předběžný PROGRAM, doporučujeme do něj nahlédnout, ať víte, co se kdy bude dít, kdy máte přijet a kdy se bude jíst. ;-)

Přesné rozpisy jednotlivých skupin na cvičení budou vyvěšeny až přímo na místě v pátek podvečer.

Taky se koukněte do seznamu věcí, které byste neměli před víkendem zapomenout doma.
Chatičkáře upozorňujeme, že musí mít s sebou svůj spacák !!! Budu ráda, když mi na mail napíšete, že o tom víte (prostě takové potvrzení).
Je tu také předběžná verze ubytování. Pokud budete mít zásadní připomínky, nebo se budete chtít ubytovat s někým a uvolníte tím chatičku pro náhradníky, pište!

Jestli budete chtít něco dalšího vědět, ozvěte se.

13. 5. 2009

Nově aktualizován seznam přihlášených, náhradníků a také došlých a stále ještě některých nedošlých plateb. 
Sobotní návštěvníci, hlaste se nám prosím dopředu!

23. 4. 2009

Aktualizován seznam přihlášených a došlých plateb. Upozorňujeme ty, kteří stále nezaplatili potřebnou částku, že mají možnost tak učinit nejpozději do konce dubna, pak bude jejich místo nabídnuto náhradníkům.
Vzhledem ke zrušení pobytu jedné rodiny se dva čekající posunuli mezi cvičící. Některým náhradníkům byla také nabídnuta možnost ubytování v několika dalších pokojích, které nám byly přislíbeny ze strany majitele objektu.

Samozřejmě nabízíme možnost přijet na víkendové setkání pouze jako diváci v sobotu, kdy bude příležitost navštívit přednášku, zhlédnout jednotlivé ukázky aktivit, popř. si popovídat s přáteli. Ty, kteří už nyní ví, že by v sobotu dorazili, prosíme, aby nám dali také mailem dopředu o své účasti vědět. Ať víme, s kolika lidmi můžeme zhruba počítat.
J

23. 3. 2009 Aktualizován seznam s platbami k 22. 3. 2009.
8. 3. 2009 Přidán aktuální seznam s platbami k 6. 3. 2009.
22. 2. 2009 Aktualizován seznam přihlášených, včetně již proběhlých plateb, přidán také seznam náhradníků.
9. 2. 2009

Bohužel jsme nuceni vyhlásit STOP STAV přihlášek na naše víkendové setkání. Během posledních dnů se podařila kapacita zaplnit, dokonce je již překročena. Při vyšším počtu účastníků by nebylo možné si zacvičit a potrénovat.
Bereme pouze náhradníky za ty, kteří by nezaplatili poplatky v daném termínu. V případě zájmu se informujte mailem (viz kontakty). Stále ovšem platí možnost přijet na přednášku paní Svobodové (termín bude v předstihu upřesněn a oznámen na těchto stránkách), popř. se podívat i na jiné aktivity, ale pouze jako divák (např. v sobotu). Více informací (včetně časového plánu, potřebných věcí apod.) se tu určitě objeví.
Dodán seznam k dnešnímu dni.

5. 2. 2009

Přidán seznam přihlášených lidí (+ počty psů) a informace o zaplacení, vše k dnešnímu dni.
Často se ptáte, zda je možné si poslat přihlášku nyní a pak teprve zaplatit. Ano, klidně to tak udělat můžete, ale pokud by se stalo, že nám dlouho nepůjde Vaše platba, budou Vaše místa obsazena případnými náhradníky.
Momentálně je obsazena přibližně polovina míst.