VÝSTAVY

Ø  2017 ×

EROICA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
23. 9. 2017 Národní Brno pracovní M. Svobodová Výborná 1, CAC
27. 8. 2016 Krajská Brno pracovní B. Ovesná Výborná 1, Vítěz třídy


Ø  2016 ×

EROICA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
5. 6. 2016 Klubová Humpolec mladých I. Székely, HU Výborná 4
4. 6. 2016 Klubová Humpolec mladých K. Frankenberger, GE Velmi dobrá 3
7. 5. 2016 Klubová Chropyně mladých G. Duffield, GB Velmi dobrá
26. 3. 2016 Krajská Slavkov mladých MVDr. F. Šimek Výborná 1
9. 1. 2016 Národní Brno mladých Ing. I. Němečková Výborná


CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
24. 9. 2016 Národní Brno veteránů P. Márová Výborná 1, BOV
20. 8. 2016 Klubová Chropyně veteránů T. Rohlin, DK Výborná 1, BOV, Nejlepší veterán výstavy
5. 6. 2016 Klubová Humpolec pracovní I. Székely, HU Výborná 1, CAC
4. 6. 2016 Klubová Humpolec pracovní K. Frankenberger, GE Výborná 1


Ø
  2015 ×

EROICA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
12. 9. 2015 Klubová Chropyně dorostu A. Dzidt, PL Nadějná
23. 8. 2015 Krajská Brno štěňat Doc. J. Ovesná Velmi nadějná 1,
3. Nejhezčí štěně krajské výstavy
25. 7. 2015 Krajská Brno štěňat MVDr. F. Šimek Velmi nadějná 2


Ø  2014 ×

CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
7. 6. 2014 Klubová Řepeč u Tábora pracovní Mgr. D. Fialová Výborná 1, CAC


Ø
  2013 ×

CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
11. 5. 2013 Klubová Řepeč u Tábora pracovní MVDr. A. Kováčová, SK Výborná 1, CAC


Ø
  2012 ×

SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
21. 4. 2012 Klubová Hradec Králové veteránů M. Bywater, GB Velmi dobrá 2
28. 1. 2012 Mezinárodní Trenčín (SK) veteránů B. Ovesná Výborná 1


CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
27. 10. 2012 Klubová Mladá Boleslav pracovní MVDr. E. Fialová Výborná 1, CAC
21. 4. 2012 Klubová Hradec Králové otevřená M. Bywater, GB Velmi dobrá 3,
Nejhezčí pracovní sheltie
28. 1. 2012 Mezinárodní Trenčín (SK) otevřená B. Ovesná Výborná 2, res.CAC



Ø
  2011 ×


FLIPPIE  ZE  SKALNÍ  VYHLÍDKY

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
27. 8. 2011 Mezinárodní Mladá Boleslav šampionů MVDr. V. Fiala Výborný 1, CAC
18. 6. 2011 Klubová Hradec Králové vítězů T. Havelka, SK Výborný 3
5. 2. 2011 Mezinárodní Brno šampionů RNDr. J. Ovesná Výborný 2, res.CAC
9. 1. 2011 Národní Olomouc vítězů O. Vondrouš Výborný 2, res.CAC


SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
19. 11. 2011 Mezinárodní Nitra (SK) veteránů L. Okleščen, SL Výborná 1
10. 9. 2011 Speciální Chropyně veteránů M. A. Semik, PL Výborná 1,
Nejlepší veterán plemene (BOV)
27. 8. 2011 Mezinárodní Mladá Boleslav veteránů MVDr. V. Fiala Výborná 1,
Nejlepší veterán plemene (BOV)
21. 8. 2011 Mezinárodní Bratislava (SK) veteránů T. Gellén, HU Výborná 1
18. 6. 2011 Klubová Hradec Králové veteránů T. Havelka, SK Výborná 2
7. 5. 2011 Klubová Chropyně veteránů V. Javorčík, SK Výborná 1,
Nejlepší veterán plemene (BOV)
5. 2. 2011 Mezinárodní Brno veteránů RNDr. J. Ovesná Výborná 1,
Nejlepší veterán


CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
19. 11. 2011 Mezinárodní Nitra (SK) otevřená L. Okleščen, SL Výborná 2, res.CAC
10. 9. 2011 Speciální Chropyně otevřená M. A. Semik, PL Výborná 1,  CAC
27. 8. 2011 Mezinárodní Mladá Boleslav otevřená MVDr. V. Fiala Výborná 4
21. 8. 2011 Mezinárodní Bratislava (SK) otevřená T. Gellén, HU Výborná 2
25. 6. 2011 Mezinárodní Brno otevřená M. Svobodová Výborná 3


Ø
  2010 ×

FLIPPIE  ZE  SKALNÍ  VYHLÍDKY

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
11. 9. 2010 Klubová Chropyně vítězů A. Dzidt, PL Výborný 2, res.CAC
15. 5. 2010 Klubová Řepeč u Tábora vítězů M. Lambert, GB Výborný 1, CAC
24. 4. 2010 Mezinárodní České Budějovice šampionů M. Krinke Výborný 1, CAC
17. 4. 2010 Klubová Heroltice vítězů MVDr. E. Fialová Výborný 4
7. 2. 2010 Mezinárodní Brno otevřená J. Matějek Výborný 2, res.CAC
23. 1. 2010 Mezinárodní Trenčín, SK otevřená T. Gellén, HU Výborný 2, res.CAC


SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
19. 6. 2010 Mezinárodní Brno veteránů MVDr. V. Fiala Výborná 1,
Nejlepší veterán
5. 6. 2010 Národní Klatovy veteránů M. Svobodová Výborná 2
15. 5. 2010 Klubová Řepeč u Tábora veteránů M. Lambert, GB Výborná 1,
Nejlepší veterán
8. 5. 2010 Klubová Chropyně veteránů MVDr. E. Fialová Výborná 1,
Nejlepší veterán
24. 4. 2010 Mezinárodní České Budějovice veteránů M. Krinke Výborná 1,
Nejlepší veterán
17. 4. 2010 Klubová Heroltice pracovní MVDr. E. Fialová Výborná 1, CAC
10. 4. 2010 Národní Ostrava veteránů Ing. L. Jančík Výborná 1,
Nejlepší veterán


CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
19. 6. 2010 Mezinárodní Brno mezitřída MVDr. V. Fiala Výborná 3
5. 6. 2010 Národní Klatovy mezitřída M. Svobodová Výborná 2, res.CAC
15. 5. 2010 Klubová Řepeč u Tábora mezitřída M. Lambert, GB Velmi dobrá
8. 5. 2010 Klubová Chropyně mezitřída MVDr. E. Fialová Výborná 2, res.CAC
17. 4. 2010 Klubová Heroltice mezitřída MVDr. E. Fialová Výborná 3
7. 2. 2010 Mezinárodní Brno mezitřída J. Matějek Výborná 3
6. 2. 2010 Mezinárodní Brno mezitřída Mgr. D. Fialová Výborná
23. 1. 2010 Mezinárodní Trenčín, SK mezitřída T. Gellén, HU Výborná 2, res.CAC,
res.CACIB
   
Děkujeme za foto Boženě Hronové
17. 4. 2010 - KV Heroltice 17. 4. 2010 - KV Heroltice
   
Děkujeme za fotky Petře Malíkové
6. 2. 2010 - MVP Brno 6. 2. 2010 - MVP Brno


Ø
  2009 ×

FLIPPIE  ZE  SKALNÍ  VYHLÍDKY

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
24. 10. 2009 Mezinárodní České Budějovice šampionů Mgr. B. Ovesná Výborný 3
5. 9. 2009 Klubová Pardubice       vítězů B. Czempas, PL Výborný 3
15. 8. 2009 Mezinárodní Bratislava (SK) otevřená MVDr. G. Ridarčíková, SK Výborný 1, CAC,
res.CACIB
27. 6. 2009 Mezinárodní Brno otevřená Mgr. D. Fialová Výborný 2, res.CAC
6. 6. 2009 Klubová Chropyně vítězů T. Rohlin, DK Výborný 2, res.CAC
2. 5. 2009 Mezinárodní Praha otevřená M. Krinke Výborný 1, CAC,
CACIB, BOB
19. 4. 2009 Klubová Brno vítězů M. Krinke Výborný 2, res.CAC
11. 1. 2009 Národní Olomouc otevřená MVDr. V. Fiala Výborný 1, CAC


19. 4. 2009 - Klubová výstava Brno
 

CARIOCA  SOL  ORIENS

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
24. 10. 2009 Mezinárodní České Budějovice mladých Mgr. B. Ovesná Výborná 4
17. 10. 2009 Národní Brno mladých Mgr. D. Fialová Výborná 2
29. 8. 2009 Mezinárodní Mladá Boleslav mladých MVDr. V. Fiala Výborná 1, CAJC
27. 6. 2009 Mezinárodní Brno mladých Mgr. D. Fialová Výborná 2
2. 5. 2009 Mezinárodní Praha mladých M. Krinke Výborná 4
19. 4. 2009 Klubová Brno mladých M. Krinke Velmi dobrá
8. 2. 2009 Mezinárodní Brno dorostu M. Redlicki, PL Velmi nadějná 2
11. 1. 2009 Národní Olomouc dorostu MVDr. V. Fiala Velmi nadějná 2
     
Děkujeme za fotky Kristíně Hejdukové
29. 8. 2009 - MVP Mladá Boleslav 2. 5. 2009 - MVP Praha 19. 4. 2009 - Klubová výstava Brno
     
     

SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
5. 9. 2009 Klubová Pardubice pracovní B. Czempas, PL Výborná 1, CAC, Nejhezčí pracovní sheltie
19. 4. 2009 Klubová Brno pracovní M. Krinke Výborná 1, CAC, Nejhezčí pracovní sheltie


19. 4. 2009 - Klubová výstava Brno

Ø  2008 ×

SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
5. 4. 2008 Klubová Brno pracovní MVDr. E. Fialová Výborná 1, CAC, Nejhezčí pracovní sheltie
9. 2. 2008 Mezinárodní Brno otevřená Ruth Wagner, LU Výborná 3



5. 4. 2008 - Klubová výstava Brno


FLIPPIE  ZE  SKALNÍ  VYHLÍDKY

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
18. 10. 2008 Národní Brno mezitřída Milan Krinke Výborný 1, CAC, Národní Vítěz, BOB
28. 6. 2008 Mezinárodní Brno mezitřída Josef Matějek Výborný 1, CAC,
res.CACIB
12. 4. 2008 Národní Ostrava mezitřída Pawel Szemraj, PL Výborný 1, CAC, Národní Vítěz, BOB
5. 4. 2008 Klubová Brno mezitřída MVDr. E. Fialová Výborný 1, CAC
9. 2. 2008 Mezinárodní Brno mladých Ruth Wagner, LU Výborný 1, CAJC
   
   
9. 2. 2008 - MVP Brno 9. 2. 2008 - MVP Brno
   
   

Ø  2007 ×

SORBONNE  BLACK  MORAVSKÉ  SRDCE

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
6. 10. 2007 Mezinárodní České Budějovice otevřená MVDr. V. Fiala Výborná 2
23. 9. 2007 Klubová Pardubice pracovní Paivi Eerola, Finsko Výborná 1, CAC,
Nejhezčí pracovní sheltie
26. 8. 2007 Klubová Praha-Krč pracovní V. Mojžíš Výborná 2,
res.CAC
14. 4. 2007 Národní Ostrava pracovní p. Matějek Výborná 1, CAC
1. 4. 2007 Speciální Brno pracovní MVDr. V. Fiala Výborná 1, CAC, Nejhezčí pracovní sheltie
   
23.9.07 - Klubová výstava Pardubice
foto Jana Zemková
23.9.07 - Klubová výstava Pardubice
foto Jana Zemková
   
1.4.07 - Speciální výstava Brno
Accord, Bony, X-Lady a Xiphanny
1.4.07 - Speciální výstava Brno
Bony - V1, CAC
X-Lady Moravské srdce - V2,r.CAC


FLIPPIE  ZE  SKALNÍ  VYHLÍDKY

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
6. 10. 2007 Mezinárodní České Budějovice mladých MVDr. V. Fiala Výborný 1, CAJC
23. 9. 2007 Klubová Pardubice mladých Paivi Eerola, Finsko Výborný 1, CAJC
8. 9. 2007 Národní Brno mladých Mgr. D. Fialová Výborný 1, CAJC
26. 8. 2007 Klubová Praha-Krč mladých V. Mojžíš Výborný 1, CAJC
26. 5. 2007 Klubová Chropyně dorostu Ing. I. Němečková Velmi nadějný 1
     
     
6. 10. 2007
Mezinárodní výstava České Budějovice
23. 9. 2007
Klubová výstava Pardubice
23. 9. 2007
Klubová výstava Pardubice
     
26. 8. 2007
Klubová výstava Praha-Krč
26. 5. 2007
Klubová výstava Chropyně
26. 5. 2007
Klubová výstava Chropyně

Ø  2006 ×

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
7. 10. 2006 Mezinárodní České Budějovice otevřená MVDr. E. Fialová Výborná 3
17. 9. 2006 Klubová Pardubice pracovní J. Adamowska, PL Výborná 1, Nejhezčí pracovní sheltie
26. 8. 2006 Speciální Praha - Krč pracovní N. Nekrošiené, LTU Výborná 1, CAC
22. 7. 2006 Národní Mladá Boleslav pracovní MVDr. E. Fialová Výborná 1, CAC
6. 5. 2006 Klubová Řepeč u Tábora pracovní Miranda Blake, GB Výborná 1, CAC
9. 4. 2006 Klubová Brno pracovní Ing. I. Němečková Výborná 1, Nejhezčí
pracovní sheltie
8. 4. 2006 Národní Ostrava pracovní Ing. J. Dostál Výborná 1, CAC
14. 1. 2006 Národní Olomouc pracovní MVDr. V. Fiala Výborná 1, CAC
 

Ø  Posudky z výstav ×

 
Klubová výstava Pardubice
Výborná 1,
Nejhezčí pracovní sheltie
Klubová výstava Pardubice
Výborná 1,
Nejhezčí pracovní sheltie
   
Speciální výstava - Praha Krč
Výborná 1, CAC
NVP Mladá Boleslav
Výborná 1, CAC
Klubová výstava Řepeč
Výborná 1, CAC
     
Klubová výstava Brno
Výborná 1,
Nejhezčí pracovní sheltie
NV Ostrava
Výborná 1, CAC
NV Olomouc
Výborná 1, CAC -

Ø  2005 ×

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
9. 4. 2005 Klubová Brno KK Zetor otevřená M. Svobodová Výborná


Ø
  2004 ×

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
15. 5. 2004 Krajská Zlín otevřená T. Havelka Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
9. 5. 2004 Krajská Boskovice otevřená V. Mojžíš Výborná 1,
Vítěz třídy
17. 4. 2004 Klubová Brno KK Zetor otevřená Judit Papp Výborná, Nejhezčí pracovní šeltie
     

Výborná 1, Vítěz třídy,
Krajský vítěz
Krajská výstava psů
15.5.2004 - Zlín
Výborná 1, Vítěz třídy
Krajská výstava psů
9.5.2004 - Boskovice

Nejhezčí pracovní šeltie
Klubová výstava šeltií
17.4.2004 - Brno Zetor


Ø
  2003 ×

Datum Druh Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
30. 8. 2003 Krajská Brno KK Zetor otevřená Kocourek Výborná 2
17. 5. 2003 Klubová Chropyně
u Kroměříže
mladých Svobodová Výborná 4
11. 5. 2003 Krajská Boskovice mladých Řehánek Výborná 2

 

NAVRCHOLU.cz